Uluslararası ticaret büyük bir hızla gelişmektedir. Buna paralel olarak da, Uluslararası Taşımacılıkta lashing her geçen gün daha da önem kazanmakta ve en iyi hizmeti verebilmek için yeni çözümler üretmekteyiz. Uluslararası ticarette başarılı olmak için mallarınızın müşteriye zamanında ve hasarsız olarak ulaştırılması gerekmektedir. Gerek kara ve deniz, gerek hava taşımacılığında ürünlerin herhangi bir şekilde zarara uğramaması için gerçek bir güvence gereklidir.

MARMARA DENİZCİLİK’ in kurucusu olan Murat ÖZSAKCİ 20 yıla aşkın liman tecrübesi ile lashing alanında uzman kadromuz bu güvenceyi sağlamaktadır. Ürünlerin taşıma esnasında herhangi bir zarar görmesini önleyen çalışmalarımız maddi kaybı önler, olabilecek hasarın maliyetine oranla da çok daha hesaplıdır. Çalışmalarımızın sağladığı güvence Lashing alanında tüm sorunlarınızı en aza indirecektir. Deniz aşırı ticarette ve her türlü deniz taşımacılığında sıklıkla ihtiyaç duyulan lashing uygulaması profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır.

Sunmuş olduğumuz hizmetlerin her anında sizlerin yanında olacağının taahhüdünü veren firmamız, bilgi akışını en etkin biçimde kullanarak operasyonlarına dair tüm yönetimi merkezinden gerçekleştirip siz değerli müşterilerine eksiksiz ve doğru bilgiyi aktarmaktadır. Bilgi akış hızlılığımızın alt yapısını teknolojik alt yapısını tamamladığımız saha ekibimiz ve mobil araçlarımız ile gerçekleştirirken, lashingi tamamlanan ürünlerinizin fotoğraflarını çok hızlı bir şekilde sizlere iletebilmekteyiz.

Sevk etmeyi planladığınız ürünlerinizin sabitlenmesi yani lashing işlemleri için her daim bizlere ulaşabilir ve daha çok bilgi tedarik edebilirsiniz.